משה גולדברד

המורה של הנומרולוגים.

מורה ויועץ להעצמה אישית, זוגית ועסקית.

נומרולוג-כירולוג-אסטרולוג, ע"פ תורת הקבלה.

משה גולדברד, נולד בשנת 1965, עוסק בנומרולוגיה : תורת סוד האותיות הקדושות והמספרים. ובכירולוגיה : תורת כף היד. משה גדל והתחנך בישראל, אך את דרכו המקצועית, החל בטורונטו – קנדה, לפני כ- 28 שנה. משה התחיל ללמוד קריאה בקלפים ובכף היד אצל מורה צועניה, בדרך המקובלת אצל הצוענים. זו היתה תחילת הדרך. בטורונטו התוודע אל כמה פראפסיכולוגים שריתקו אותו, וגם מהם למד, ומשם הסקרנות רק הלכה וגברה. משם המשיך ללמודים בניו – יורק ובמישיגן. בשנת 1996 חזר משה לישראל עם ידע רב בתחומים מגוונים : נומרולוגיה, כירולוגיה, קריאה בקלפי טארוט, תורת הפנים, מודעות עצמית, רייקי, גרפו – טראפיה ועוד. במקביל פיתח שיטות להעצמה אישית ועסקית דרך הנומרולוגיה, שיטות אותן הוא מלמד ב: "מכון להעצמה אישית ועסקית דרך הנומרולוגיה", אותו ייסד לפני מספר שנים. מספר משה : " לאט לאט גיליתי שהכל מתנקז אל התיאוריה הקבלית, הנותנת לנו סדר הגיוני מאוד לגבי היקום, לגבי החיים בגלגול הזה, לגבי מה שקורה לנו ולמה שאנו מבינים כעולם שבו אנו חיים. בספר הזוהר הקדוש, מסביר לנו למעשה רבי שמעון בר יוחאי, את מבנה היקום ( שהוא רוחני ), בדרך ובשיטה חומרית, מפני שרק בדרך זו נוכל אנו, החיים בעולם חומרי, להבין. ( הרב אשלג זצוק"ל, שפירש את ספר הזוהר בתרגום בסולם, מסביר זאת כשיטת הצימצום ). על פי תורה זו אני עובד יום יום, עורך מפות, מדריך ומכוון, מרצה ומלמד. יועץ בתכניות רדיו, FM103, רדיו אריאל  משה נותן יעוץ  אישי, זוגי ועסקי, משתתף קבוע בתכנית הטלויזיה "זמן מיסטיקה" ועוד. כותב בעיתונות ובאינטרנט, יועץ באופן פרטי בהכוונה ובפתרון בעיות ומשברים ויועץ לעסקים ולמקומות עבודה. מנחה ערבי וימי גיבוש חברתיים, מסיבות רווקות וכו'. במקביל, עורך מחקרים הקשורים לתורת הקבלה, גלגולי נשמות, אוטיזם ונומרולוגיה.

" אלוקי, תן לי בבקשה, התובנות והכוח, לחיות כל יום משארית חיי בגלגול הזה, כאילו הוא היום הראשון בחיי, וכאילו הוא היום האחרון בחיי…"!

בברכת אור ,אהבה,בריאות ופרנסה טובה.

הקב"ה נתן לנו את הכלים לרפואה המודרנית, בכדי שנוכל להתמודד עם סיטואציות לעיתים פשוטות ולעיתים מסובכות. כך גם, נתן לנו את הכלים הרוחניים, בכדי שדרכם נוכל להבין את משמעות מסלול החיים שלנו, שאותו אנו עוברים כאן – בעולם הזה, ואיך לעבור אותו עם פחות פחדים, עם יותר חיוכים, עם הרבה יותר כוח ואנרגיות חיוביות, לנשום נכון ולעשות את מה שהכי נכון וטוב עבורנו. הכל צפוי – אבל הרשות נתונה .